Gyakorlatilag összeomlott az egészségügyi infrastruktúra a Kongói Demokratikus Köztársaság Ituri tartományában, a lakosság ivóvízhez is alig jut hozzá, emiatt pedig kontrollálatlanul terjed az ebola – jelentette a Sky News.
Kép és tartalom forrása: portfolio.hu






