Holnap újabb jelentős csökkenés jön a hazai üzemanyagok piaci nagykereskedelmi árban. Ez a fogyasztói árakat holnap még vélhetően nem érinti, hiszen egyelőre a védett árak vannak érvényben. Magyar Péter miniszterelnök azonban szerdán bejelentette, hogy a kormány kezdeményezi a védett üzemanyagár rendszerének kivezetést az Országgyűlésben. Ma 11 órai kezdettel kormányszóvivői tájékoztató lesz, ahol vélhetően hallhatunk majd további részleteket az ügyben.
Kép és tartalom forrása: portfolio.hu






