Elszabadult a pokol a dél-amerikai országban: lezuhant egy katonai gép, kihirdették a szükségállapotot – Forrás: Portfolio.hu
A Bolívia életét megbénító, hetek óta tartó tüntetéshullám miatt Rodrigo Paz elnök kormánya szükségállapotot hirdetett ki az országban. A nap folyamán a légierő egyik szállítógépe lezuhant, hat fő életét vesztette.
Kép és tartalom forrása: portfolio.hu






