Keir Starmer brit miniszterelnök hétfőn bejelentette lemondását a kormányzó Munkáspárt éléről, ami egyúttal a kormányfői tisztségéből való távozását is jelenti. A döntés alig két évvel azután született meg, hogy pártja elsöprő győzelmet aratott a parlamenti választásokon.
Kép és tartalom forrása: portfolio.hu






