Olyan kevés víz van a Velencei-tóban, hogy a Magyar Kerékpárosklub elnöke konkrétan átsétálta – Forrás: Telex.hu
„Az iszapban járás kimerítő, és nem is túl gusztusos” – írta a tó átsétálásáról Kürti Gábor.
Kép és tartalom forrása: telex.hu
A magyar hírportál