A Chevron olajipari óriásvállalat húszéves megállapodást kötött a Microsofttal egy nyugat-texasi adatközpont földgázalapú áramellátásáról, ami a technológiai óriáscég eddigi egyik legjelentősebb elmozdulását jelenti a fosszilis energiaforrások felé – írta a Cnbc.
Kép és tartalom forrása: portfolio.hu






