Egy évtizede tízmilliárdokból épült, máig használhatatlan a kamionok súlymérőrendszere – Forrás: Telex.hu
Iszonyú sok közpénz ment el a TSM-rendszerre, aminek fenntartása is gigantikus összeg. Egyetlen bökkenő van: nem használható arra, amire létrehozták. Az előző kormány a kezdeti blama után nem mert hozzányúlni, pedig nagyon gyorsan megtérülne, így a mostani vezetés számára ígéretes terep a kijavítása.
Kép és tartalom forrása: telex.hu






