Navracsics Tiborék nyílt levélben kérik a jobboldali tőkéseket a fideszes média finanszírozására – Forrás: Telex.hu
Azt írják, hogy egyes nagytőkések hatalmas vagyonra tettek szert, és a viselkedésük miatt a jobboldali sajtó munkatársainak is tartaniuk kellett a hátukat. Emiatt most kötelességük segíteni.
Kép és tartalom forrása: telex.hu






