GPNT INVEST

A magyar hírportál

43 millió forintra büntette az MNB a Molt – Forrás: Telex.hu
Egyéb

43 millió forintra büntette az MNB a Molt – Forrás: Telex.hu

A jegybank azért szabott ki felügyeleti bírságot, mert a Mol késve tájékoztatott arról, mi a helyzet a Barátság kőolajvezetékkel, és ez hogy érinti a Molt.

Kép és tartalom forrása: telex.hu

Read More

LEAVE A RESPONSE

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük