A vendégmunkásstop nem zárja ki, hogy külföldiek dolgozzanak a szegedi BYD-gyárban – Forrás: Telex.hu
Akár 20 ezer embert is felvenne az üzem a munkaerőhiánnyal küszködő térségben. Bár új vendégmunkás-engedély nem lesz, a harmadik országbeliek több módon is dolgozhatnak itt – egyelőre.
Kép és tartalom forrása: telex.hu






