Rendkívüli hőség: két hét alatt az ötszörösére nőtt a hűtőklímák használata Magyarországon – Forrás: Portfolio.hu
Június 19-től mindössze 48 óra alatt megduplázódott a hűtési üzemmódot használó otthonok aránya a Daikin klímákat és hőszivattyúkat vezérlő Onecta alkalmazás anonim, országos használati adatai szerint.
Kép és tartalom forrása: portfolio.hu






