Búcsú a magas kamatoktól? Még az infláció többszörösét megadják a betétekre – Forrás: Telex.hu
Az MNB a héten újra rászánta magát, hogy kamatot vágjon, de a bankok még nem követték. Egyelőre az infláció három-négyszeresét is megadják a lekötött betétekre. Ha azonban a jegybank úgy folytatja, ahogy, akkor a jó betéti kamatokért érdemes mielőbb lépni, hiszen hamarosan a bankokban is kisebb kamatokkal fognak találkozni az ügyfelek.
Kép és tartalom forrása: telex.hu






