Egy amerikai akciófilm forgatása miatt június 20-án és 21-én, azaz szombaton és vasárnap nem közlekedik az M2-es metró a Deák Ferenc tér és az Örs vezér tere között, ami naponta mintegy százezer utast érint – számolt be a Telex.
Kép és tartalom forrása: portfolio.hu






