Újabb haladékot kapott az amerikai kormánytól szerb olajcég, amit megvenne a Mol – Forrás: Telex.hu
A NIS azért van amerikai szankciós listán, mert a szerb cég többségi tulajdonosa még a Gazprom, amelynek részesedését a Mol szeretné megvásárolni.
Kép és tartalom forrása: telex.hu





