Katasztrófa lenne az AUR hatalomra kerülése a romániai magyaroknak, de nem feltétlenül a magyarellenesség miatt – Forrás: Telex.hu
Ha most lennének a választások Romániában, toronymagasan nyerne a szélsőjobboldali AUR. Lehet, hogy az RMDSZ kommunikációjában a párt maga a patás ördög, de tényleg a magyarellenesség röpíti ilyen magasra őket? Erről beszélgettek szakértők.
Kép és tartalom forrása: telex.hu






