GPNT INVEST

A magyar hírportál

Egyéb

Vitézy Dávid lezárná a Közlekedési Múzeum debreceni költözésének abszurd tervét – Forrás: Telex.hu

Magyar Péterrel nyitották meg a Közlekedési Múzeum új kiállítását az Északi Járműjavítóban. A miniszterelnök szerint Vitézy vezetésével új lendületet kaphat a közlekedés.

Kép és tartalom forrása: telex.hu

Read More

LEAVE A RESPONSE

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük