Andrej Babiš bejelentette a szigorítást: a szünetekben sem mobilozhatnak majd a diákok – Forrás: Portfolio.hu
A cseh kormány olyan törvényjavaslatot nyújtott be a mobiltelefonok iskolai használatának betiltásáról, amellyel csatlakozna a gyermekek képernyőidő-korlátozását bevezető országok egyre növekvő táborához.
Kép és tartalom forrása: portfolio.hu






