GPNT INVEST

A magyar hírportál

Egyéb

Egy óránál is nagyobb késések a győri vonalon, felsővezeték-szakadás miatt pótlóbuszok járnak – Forrás: Telex.hu

Biatorbágy és Herceghalom között az egyik vágányon sem lehet a közlekedni.

Kép és tartalom forrása: telex.hu

Read More

LEAVE A RESPONSE

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük