Alig néhány nappal a tőzsdei bevezetése után máris a kötvénypiacra lép a SpaceX. A vállalat hétfőn jelentette be első kötvénykibocsátását, miközben mintegy 100,8 milliárd dolláros készpénzállományról számolt be – írja a CNBC.
Kép és tartalom forrása: portfolio.hu






