GPNT INVEST

A magyar hírportál

Tőzsdére megy a Lime, már megint egy veszteséges céget akarnak eladni a befektetőknek – Forrás: Portfolio.hu
Befektetés

Tőzsdére megy a Lime, már megint egy veszteséges céget akarnak eladni a befektetőknek – Forrás: Portfolio.hu

Tőzsdére megy a Lime, a magyar nagyvárosok utcáiról is jól ismert elektromos roller- és kerékpárkölcsönző vállalat, amely az elmúlt években a világ egyik legnagyobb mikromobilitási szolgáltatójává nőtte ki magát. A tőzsdei kibocsátás azért is érdekes, mert a magyar befektetők egy olyan cég részvényeihez juthatnak hozzá, amelynek szolgáltatásával nap mint nap találkozhatnak a hazai városokban, de azért is, mert a gyors növekedés ellenére a Lime továbbra sem nyereséges, így a befektetők a jövőbeli profit reményét vásárolják meg, pont, mint legutóbb a SpaceX-nél.

Kép és tartalom forrása: portfolio.hu

Read More

LEAVE A RESPONSE

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük