GPNT INVEST

A magyar hírportál

Új bajnokot avattak a dél-koreai tőzsdén – Forrás: Portfolio.hu
Befektetés

Új bajnokot avattak a dél-koreai tőzsdén – Forrás: Portfolio.hu

Az SK Hynix megelőzte a Samsung Electronicst, és ezzel Dél-Korea legértékesebb tőzsdei vállalatává vált, lezárva a dél-koreai gazdaságtörténet egyik leglátványosabb talpra állását. A mesterséges intelligencia iránti keresletnek köszönhetően szárnyaló memóriachip-gyártó bő két évtizeddel ezelőtt még a csőd szélén táncolt.

Kép és tartalom forrása: portfolio.hu

Read More

LEAVE A RESPONSE

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük