Újabb példával rukkolt elő Ruszin-Szendi Romulusz arra, „amikor a hozzá nem értés és a pénzszórás találkozik”. A hadügyminiszter szerint 700 millió forintba került az a program, melyben az új tartalékos katonák „beszervezői” akár félmillió forintos fejpénzt kaptak a behozott újoncokért.
Kép és tartalom forrása: portfolio.hu






