Az agrártárca több sertéshús fogyasztására szólította fel a lakosságot, mondván, ettől nemcsak általában leszünk egészségesebbek, de a termékenységnek is jót tesz. Igaz ez? Kell a tányérunkra több sertéshús?
Kép és tartalom forrása: telex.hu
A magyar hírportál
Az agrártárca több sertéshús fogyasztására szólította fel a lakosságot, mondván, ettől nemcsak általában leszünk egészségesebbek, de a termékenységnek is jót tesz. Igaz ez? Kell a tányérunkra több sertéshús?
Kép és tartalom forrása: telex.hu