A FIFA elnöke szerint nem is olyan rossz az ivószünet, sőt, lehet, hogy igazából még jó is – Forrás: Telex.hu
Gianni Infantino erősen utalt arra, hogy a FIFA a jövőben is megtarthatja az edzők, drukkerek és szakértők által is gyűlölt ivószüneteket.
Kép és tartalom forrása: telex.hu






