GPNT INVEST

A magyar hírportál

A FIFA elnöke szerint nem is olyan rossz az ivószünet, sőt, lehet, hogy igazából még jó is – Forrás: Telex.hu
Egyéb

A FIFA elnöke szerint nem is olyan rossz az ivószünet, sőt, lehet, hogy igazából még jó is – Forrás: Telex.hu

Gianni Infantino erősen utalt arra, hogy a FIFA a jövőben is megtarthatja az edzők, drukkerek és szakértők által is gyűlölt ivószüneteket.

Kép és tartalom forrása: telex.hu

Read More

LEAVE A RESPONSE

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük