Későbbre tolódott a magyarországi túlfogyasztás napja, de nem azért, mert jobban figyelünk a környezetre – Forrás: Telex.hu
Hanem valószínűleg inkább azért, mert visszaesett itthon az ipari termelés.
Kép és tartalom forrása: telex.hu
A magyar hírportál