Magzatkárosító NMP-t találtak a civilek a komáromi ipari park víztározójában – Forrás: Telex.hu
A Greenpeace bejelentést tett az esetről a helyi kormányhivatalnál, hogy kiderüljön: a környék akkugyárai miatt kerülhetett-e NMP a vízbe.
Kép és tartalom forrása: telex.hu






