GPNT INVEST

A magyar hírportál

Jó sztori volt, hogy a norvégok még a narancsot is otthonról vitték a vb-re, csak kár, hogy nem igaz – Forrás: Telex.hu
Egyéb

Jó sztori volt, hogy a norvégok még a narancsot is otthonról vitték a vb-re, csak kár, hogy nem igaz – Forrás: Telex.hu

Viszont 500 kiló halat és majdnem 200 kiló sajtot tényleg vittek magukkal.

Kép és tartalom forrása: telex.hu

Read More

LEAVE A RESPONSE

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük