Új célpontot találtak maguknak a Reddit kisbefektetői, most a Wendy’s részvénye került a figyelem középpontjába. A gyorsétteremlánc papírját a magas shortállomány és a vezetőváltás miatt kezdték vásárolni, abban bízva, hogy egy újabb short squeeze alakulhat ki.
Kép és tartalom forrása: portfolio.hu






