GPNT INVEST

A magyar hírportál

Miért kéri Kapitány István, hogy ne légkondizzunk a kora esti órákban? – Forrás: Telex.hu
Egyéb

Miért kéri Kapitány István, hogy ne légkondizzunk a kora esti órákban? – Forrás: Telex.hu

A rezsicsökkentés miatt a lakosságnak akkor sem drága az áram, ha csúcsidőben fogyaszt. Ám az ország áramrendszerét egyensúlyban tartó MAVIR-nak sokat segít az, aki a miniszter kérését megfogadja.

Kép és tartalom forrása: telex.hu

Read More

LEAVE A RESPONSE

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük