A rezsicsökkentés miatt a lakosságnak akkor sem drága az áram, ha csúcsidőben fogyaszt. Ám az ország áramrendszerét egyensúlyban tartó MAVIR-nak sokat segít az, aki a miniszter kérését megfogadja.
Kép és tartalom forrása: telex.hu
A magyar hírportál
A rezsicsökkentés miatt a lakosságnak akkor sem drága az áram, ha csúcsidőben fogyaszt. Ám az ország áramrendszerét egyensúlyban tartó MAVIR-nak sokat segít az, aki a miniszter kérését megfogadja.
Kép és tartalom forrása: telex.hu