GPNT INVEST

A magyar hírportál

Az ausztrál kormány csillagászati összeggel bírságolná a techcégeket, akik nem tiltják ki a 16 éveseket a közösségi médiából – Forrás: Telex.hu
Egyéb

Az ausztrál kormány csillagászati összeggel bírságolná a techcégeket, akik nem tiltják ki a 16 éveseket a közösségi médiából – Forrás: Telex.hu

16 év alatt elvileg tilos a közösségi média használata, de a gyerekek könnyen kijátszák az ellenőrzéseket.

Kép és tartalom forrása: telex.hu

Read More

LEAVE A RESPONSE

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük