Az ausztrál kormány csillagászati összeggel bírságolná a techcégeket, akik nem tiltják ki a 16 éveseket a közösségi médiából – Forrás: Telex.hu
16 év alatt elvileg tilos a közösségi média használata, de a gyerekek könnyen kijátszák az ellenőrzéseket.
Kép és tartalom forrása: telex.hu






