Évről évre kevesebb a kocsma Magyarországon, ahol ez egykor a kistelepülések lakóinak találkozóhelye volt. A vendégek is a tulajdonosok generációját nem követik újak. Van még jövőjük a kocsmáknak? A Deutsche Welle videója.
Kép és tartalom forrása: telex.hu






