A kormány 2020-ban döntött arról, hogy a korábban Piliscsabán működő egyetem Budapest belvárosába költözhet. A bíróság februárban felfüggesztette az építési engedélyt. A beruházás ellen évek óta tiltakoznak a józsefvárosiak, Pikó András polgármester szerint öt és fél éves jogtiprás ért most véget.
Kép és tartalom forrása: telex.hu





