GPNT INVEST

A magyar hírportál

Újabb haladékot kapott az amerikai kormánytól szerb olajcég, amit megvenne a Mol – Forrás: Telex.hu
Egyéb

Újabb haladékot kapott az amerikai kormánytól szerb olajcég, amit megvenne a Mol – Forrás: Telex.hu

A NIS azért van amerikai szankciós listán, mert a szerb cég többségi tulajdonosa még a Gazprom, amelynek részesedését a Mol szeretné megvásárolni.

Kép és tartalom forrása: telex.hu

Read More

LEAVE A RESPONSE

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük