Teljesen fölöslegesen ki szeretne akár száz forintot is kiadni? Pedig milliók teszik ezt nap mint nap a bankszámláikkal, holott egy kis odafigyeléssel akár a saját bankunknál is tudnánk csökkenteni a költségeinket olcsóbb vagy akár díjmentes csomaggal és a fölösleges dolgok lemondásával. Júliustól a bankok többsége árat emel, de közben a számláját hozzájuk vivő ügyfeleknek akár százezer forintot is adnak. Így lehet spórolni a bankoláson és kihasználni az ajándékpénzeket.
Kép és tartalom forrása: telex.hu






