Sajtótájékoztatót tartanak a V4 miniszterelnökök kedden, a csúcs után – Forrás: Portfolio.hu
A magyar kormányfő június 23-ra Magyarországra hívta partnereit, több éves szünet után újraindítva a Visegrádi négyek együttműködést.
Kép és tartalom forrása: portfolio.hu






