Vitézy Dávid lezárná a Közlekedési Múzeum debreceni költözésének abszurd tervét – Forrás: Telex.hu
Magyar Péterrel nyitották meg a Közlekedési Múzeum új kiállítását az Északi Járműjavítóban. A miniszterelnök szerint Vitézy vezetésével új lendületet kaphat a közlekedés.
Kép és tartalom forrása: telex.hu





