Az államosított lombikbébiszektornak is hirdetéseket gyártottak Balásy Gyula cégei – Forrás: Telex.hu
86,5 millió forintot használtak fel a 211 millió forintos keretösszegből, hogy hirdessenek valamit, aminek nem is igazán kell reklám. A közbeszerzést a Nemzeti Kommunikációs Hivatal írta ki, az eljárás végén Balásy cége szerződhetett az Országos Kórházi Főigazgatósággal.
Kép és tartalom forrása: telex.hu






