A Tisza és a Fidesz új képviselői is felvették mandátumukat a Fővárosi Közgyűlésben – Forrás: Portfolio.hu
A nyári szünet előtti utolsó ülését tartja pénteken a Fővárosi Közgyűlés, amely mostantól ismét teljes létszámmal működhet tovább. Az országgyűlési választások miatt megüresedett mandátumok helyére a Tisza Párt és a Fidesz–KDNP is kijelölte új képviselőit, akik közül hárman már le is tették esküjüket.
Kép és tartalom forrása: portfolio.hu






